PASĀKUMI

4.aug
piektdiena

International music festival LABA DABA 17

Ratnieki, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
04.08.2017. 17:00 - 06.08.2017. 14:00

Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA 2017.gadā notiks no 4.augusta līdz 6.augustam. Vieta – pasakaini skaistais  Līgatnes pagasta, Latvijas Universitātes atpūtas komplekss ’’Ratnieki’’.

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra ‘’Pareizā ķīmija’’ un ‘’Radio NABA’’, norāda, ka sākot ar šo gadu festivāls piedzīvos dažādus uzlabojumus un papildinājumus.  Plānots  attīstīt ārpus festivāla atrodošos teritorju, tajā skaitā, telšu pilsētiņu. Kā arī no 2017.gada festivāla pamata filozofija iegūs nedaudz citu ievirzi gadu no gada. Pamata doma paliks kā līdz šim– par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt-, bet ikgadējais festivāla fokuss katru gadu būs orientēts uz kādu no pasaules valstīm. Tiks apvienotas arī divas skatuves (Ej Apskrtieties un Kraukļa ligzda) vienā skatuvē.

Tiek saglabāts vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Tāpat kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Bagātīgo papildprogrammu ar sporta turnīriem, radošajām darbnīcām, kino un teātra performancēm, 2017.gadā papildinās jauna spēļu  pļava.

Pirmās izziņotās ārvalstu grupas: Otava yo (Отава ё) no Krievijas; Tiny Fingers no Izraēlas; Solo Ansamblis no Lietuvas; Kenta Hajaši (Kenta Hayashi) no Japānas; Soviet Soviet no Itālijas. Pirmās zināmās pašmāju grupas: Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Ezeri, Inokentijs Mārpls, Pirmais Kurss, All Day Long, Rāva, Daba San, ELIZABETE BALČUS, Arturs Skutelis un Tvērumi, Bezgalībieši, Baložu Pilni Pagalmi, Hipstokrātija, Riga Reggae, Oranžās Brīvdienas, Nils Īle un Kanisaifa, Vientuļš Bet Neglīts (ar pirmo publisko uzstāšanos) u.c.

Vairāk informācijas:

http://www.labadaba.lv un https://www.facebook.com/events/718924268266406/

Vairāk informācijas: http://www.labadaba.lv

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.aug
ceturtdiena

Zobens un Lemess 2020

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS