PASĀKUMI

18.mai
sestdiena

IMANTS DAKSIS Pārdaugavas svētkos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.05.2019. 21:00
Bez maksas

Pārdaugavas svētku programmas ietvaros, 18.05.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" muzicēs IMANTS DAKSIS - mūžīgais ģeogrāfs, mūziķis, dzejnieks un mākslinieks, kuru interesē absolūts radošums un iespēja pārkāpt visas ērtās un ierastās klišejas.
Sākums plkst. 21:00, ieeja - brīva!

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairākiem simtiem dziesmu. Pirmo reizi uz skatuves Daksis kāpa 2002. gadā ar post-punk grupu “Pasaules gaisma”, bet kopš 2004. gada pārsvarā uzstājas kā solo mākslinieks.
Imantam raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Šī mūzika nav definējama viena stila robežās, jo Imanta dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālās, galēji ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālās, tās stāsta par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus aicina uz drosmīgu, apzinātu un brīvu esības tvērumu.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.