PASĀKUMI

27.jan
piektdiena

Imants Daksis

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
27.01.2017. 19:00

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairāk nekā 300 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Pirmo reizi uz skatuves mūziķis kāpa 2002. gadā ar grupu “Pasaules gaisma”, bet kopš 2004. gada uzstājas kā solo mākslinieks un ir izdevis 17 albumus. 2017. gada pavasarī, pēc septiņu gadu pārtraukuma tika izdots jaunākais Imanta albums “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi”. Paralēli savai individuālajai darbībai Imants uzstājās arī kā vokālists un iesaistās dažādos muzikālos projektos.
Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga un kas piesaista dažādu tautību un gadagājuma klausītājus. Imanta mūzika nav definējama viena stila robežās, jo viņa dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālās, ārkārtīgi ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālās, tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu. Imanta radošās vērtības ir dzejiski kvalitatīvi teksti, skatuviskā ekspresija, spēcīgs un daudzveidīgs balss tembrs un vienmēr mainīgs ārējais tēls. Tematisku albumu veidošana un autorkoncerti ir mūziķa darbības redzamākā daļa, bet paralēli tam Imants ar lielu interesi nododas dažādiem gan ar mūziku, gan ar vizuālo mākslu saistītiem eksperimentiem.
http://facebook.com/imantsdaksis
http://soundcloud.com/imantsdaksis
http://imantsdaksis.bandcamp.com/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.