PASĀKUMI

16.feb
sestdiena

HUMAN FACTOR (rus – indie rock), NASTY SMILE (LV)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
16.02.2013. 23:00

Ticket Prices:
2 Ls entrance on the door
1.50 Ls pre-sales from http://www.bezrindas.lv/

Grupa „Nasty Smile” koncertēs Rīgā un Liepājā

Grupa „Nasty Smile” 15. februārī klubā NABAKLAB Rīgā un 16. februārī „Fontaine Palace” Liepājā dāvās saviem klausītājiem divus akustiskus koncertus.

Pēdējā laikā apvienības uzstāšanās ir kļuvusi par samērā retu notikumu. Iepriekšējais koncerts, kurā viņi uzstājās, bija albuma prezentācijas ietvaros, pagājušā gada aprīlī, pēc kuras grupa pārtrauca savu darbību.
Šobrīd, „Nasty smile” apvienojoties, mūziķi cer, ka šie divi koncerti, noritēs lieliski gan pašiem mūziķiem, gan viņu mūzikas cienītājiem. „Nasty smile” iepriecina arī fakts, ka no Anglijas uz gaidāmajiem koncertiem ir ieradies grupas bundzinieks Sandis Volkovs, tādējādi grupa pilnā tās sastāvā ir gatava papildināt pērn aizsākto sava albuma prezentēšanas koncertu ciklu ar īpašu akustisko programmu.
Grupa “Nasty Smile” savas mūzikas cienītājiem dāvā ne tikai savas dziesmas, bet arī īpašu atmosfēru. Arī šoreiz ir padomāts, lai bauda būtu gan ausīm, gan acīm.

Apvienības “Nasty Smile” pirmsākumi meklējami 1999.gadā. Grupas sastāvā ir Gints un Uldis Meļķi, Sandis Volkovs, Alans Jaunzems un Egils Mežs.
“Nasty Smile” ievērību un popularitāti ieguva ar vairākiem singliem, tādiem kā “Rebound”, “Free yourself” un “Bottle full of love”. Grupas uzstāšanos bieži raksturoja ar savdabīgiem, krāšņiem skatuves tērpiem, bet muzikālo skanējumu nereti pielīdzināja tādiem rokmūzikas grandiem kā “Red Hot Chili Peppers” un “Incubus”.

15. februāra koncerta sākums klubā „Nabaklab” paredzēts plkst. 22:00, klubs atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. Otrs grupas koncerts notiks sestdien, 16.februārī plkst.23:00 Liepājā, klubā „Fontaine Palace”, Dzirnavu ielā 4.

www.draugiem.lv/nastysmile/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.