PASĀKUMI

13.mar
piektdiena

HOLY LAMB

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.03.2020. 21:00
Bez maksas

13.03.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) uzstāsies grupa HOLY LAMB! Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Pa vidu picas šķēlēm un alus kausiem pa reizei izlauzīsies pavasara saules staru atspīdums no ziemas guļu kārtīgi izbaudījušiem instrumentiem.
"Holy Lamb" ir progresīvā roka grupa no Latvijas, kuru 1991. gadā izveidoja brāļi Červinski - Ēriks un Aigars.
Kopumā grupa "Holy Lamb" izdevusi četrus albumus: "Bite In The Dust" (1996. gadā), "Salt Of The Earth" (izdevējs Mellow Records, 1999. gadā), "Beneath The Skin" (izdevējs Periferic Records, 2002. gadā) un "Gyrosophy", kas internetā kļuva pieejams 2015. gada 12. decembrī, bet CD formātā - 2016. gada maijā (izdevējs -- Musea Parallele).
Savas pastāvēšanas laikā grupa piedzīvojusi vairākas tās dalībnieku maiņas, bet no 2015. gada vasaras "Holy Lamb" muzicē nemainīgā sastāvā: Aigars Červinskis (basģitāra, balss), Juris Rāts (taustiņinstrumenti), Aleksandrs Volperts (ģitāra), Ansis Markauss (ģitāra), Gustavs Pauna (bungas).
Ieskatam: https://www.youtube.com/watch?v=oT_uHvwPz0w

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.