PASĀKUMI

19.aug
svētdiena

Hocico (Mex) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
19.08.2018. 20:00
No 15 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Klubā Melnā Piektdiena koncertēs meksikāņu mūzikas leģenda - Hocico!

Svetdien, 19.augustā, klubā Melnā Piektdiena uzstāsies meksikāņu kulta grupa "Hocico". Jau divdesmit gadus kolektīvs ieņem līdera pozīcijas industriālā skatuvē.

Rīgā dark electro/industrial projekts viesosises jau trešo reizi. Formācija bija nodibināta 1993. gadā ar brālēnim Eriku Garsija (vokālists) un Oskaru Majorga (skaņu autors), pieņemot segvārdus Erk Aicrag un Racso Agroyam: šie aizšifrētie pseidonīmi patiesībā ir viņu pašu uzvārdi, tikai rakstīti no otra gala. Skolas gadu aizraušanās ar elektronisko mūziku izvērtusies daudzās pasaules tūrēs.
Kopumā bija ierakstīti 11 albumi. Kolektīvs savā daiļradē pieturas pie EBM (Electronic body music) un aggrotech stiliem, variējot ar nelieliem citu industriālās mūzikas paveidu elementiem.

Koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena".
Biļetes iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.
Sākums plkst. 20:00, klubs vaļā no plkst. 19:00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.