PASĀKUMI

22.mai
piektdiena

Grupas MĀRA jaunā EP prezentācija + Sever, Varang Nord, Flaying

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.05.2020. 20:00
5 EUR

Piektdien, 22. maijā Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" grupas MĀRA jaunā EP prezentācijas koncerts!

Koncertā uzstāsies arī īpašie viesi - grupas SEVER, Varang Nord un Flaying.

Latviešu death/thrash/groove metāla grupa MĀRA maijā izdos savu otro minialbumu ar nosaukumu "Self-Destruct. Survive. Thrive!"

Albumā būs iekļautas 6 kompozīcijas un albuma galvenais pārsteigums ir metāla aprindās ļoti labi zināmi viesmākslinieki: Bjorns Strids ("Soilwork"), Džefs Hjughels ("Six Feet Under") un Raouls Kerrs ("Bloodywood").

Kā jau iepriekš ziņojām, MĀRA ir Latvijā un Vācijā bāzēta metālmūzikas grupa, kas dibināta vien 2018. gada sākumā Rīgā, taču jau paspējusi uzstāties tūrēs un festivālos Itālijā, Beļģijā, Šveicē, Anglijā, Vācijā un Francijā uz vienas skatuves ar pasaules mēroga smagsvariem Sepultura, Krisiun, Satyricon, Bloodywood, SepticFlesh u.c. Grupas noslīpētais un dinamiskais skanējums, simbiozē ar atraktīvās un harismātiskās vokālistes Māras Lisenko (Karmafree, Ocularis Infernum) agresīvo dziedāšanas manieri, rada sprādzienbīstamu maisījumu.

Interesanti, ka Māra Lisenko ne vien ir atzīta par vienu no žanra ekstremālāko vokālu īpašniecēm Eiropā, bet arī sertificēta alternatīvā vokāla pasniedzēja.

Grupa MĀRA līdz šim ir izdevusi debijas EP “Therapy For An Empath”, kas 2018. gadā saņēmis Latvijas Metālmūzikas Gada balvu kategorijā “Gada ieraksts”, kā arī 4 mūzikas video “Label Me Insane”, “Blameshifter”. "Life Kills (Fear)" un “Sell Your Soul”.


Koncerta sākums pl. 20.00, klubs būs atvērts no pl. 19.30

Ieeja: 5 eur.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.