PASĀKUMI

18.aug
piektdiena

Grupas D. Day's Family koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.08.2017. 21:00
Bez maksas

Grupas vēsture ir ļoti interesanta un piesātināta. Tās līderis ģitārvirtuozs Pauls Kravalis visu savu apzinīgo mūžu ir veltījis ģitārspēlei un darbojies neskaitāmos projektos - grupā "Logo", sadarbojies ar Kasparu Bindemani, Fēliksu Ķiģeli un grupu "Amberkin Tribe", spēlējis leģendārajā grupā"Rūsa", bijis viens no grupas "D.Day's Rabbit" dibinātājiem ir regulārs sesiju mūziķis.
Sitaminstrumentālists Raitis Dziedātājs ari strādājis neskaitāmos projektos, darbojies grupā "Sliede", "Skumju Akmeņi", "Adamsu Famīlija", organizējis neskaitāmus pasākumus. Daudzus gadus spēlējis kopā ar nesen aizsaulē aizgājušo Latvijas pagrīdes roka leģendu Tomasu Gusevu. Arī Paulam Kravaļim ceļs daudzus gadus bijis kopīgs ar Tomasu. Raitis Dziedātājs uzskatāms par šī projekta sirdi un dvēseli.
Basģitārists Raivis Cauņa daudz gadus veltījis mūzikai.spēlējot latviešu hardroka grupā "Motorium" un grupā "Adamsu Famīlija"
Vokālists Snake ( Jānis Kronbergs), Savulaik piedalījies realitates šovā Talantu Fabrika 2. , kā arī darbojies grupā "Matchman's".

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.