PASĀKUMI

18.mai
sestdiena

Franco Franco, Komjaunatne + Curly Heads

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
18.05.2013. 22:00
2 Ls

Franco Franco pavisam nesen nāca klajā ar videoklipu dziesmai "Frank Killed Lee":


Frank Killed Lee stāsta par brīžiem un emocijām, kuras piemeklē, kad mēģini bēgt no izmisuma un nomāktības attiecībās, rodoties emocionālam un garīgam pagrimumam. Cilvēki nereti sevi izliek uz pazudināšanas robežas, padodoties citu emocijām, zaudējot spēkus, ticību un piespiežot sevi pie sienas.

Video autori Anete Rūķe un Jurģis Rudmiezis atklāj, ka šis ir ne tikai pirmais videoklips grupai, bet arī tā veidotājiem, kļūstot par jaunu un emocionālu pieredzi, cenšoties savā galvā esošo stāstu un vīziju nodot skatītājiem, paralēli cīnoties ar filmēšanas laikā valdošo ziemas aukstumu. Anete neslēpj: „galu galā katrs video saskatījām citādu, tāpēc, pēc ieslīgšanas tehniskos risinājumos, pazaudējām jebkādas sajūtas un objektivitāti, sākoties cīņai ar sevi, taču galu galā svarīgākais ir, lai cilvēki novērtētu ieguldīto darbu un Franco Franco gara darbu.”

Komjaunatne - četri puiši un meitene ar skatu uz labākām lietām. Kaut kur starp daudzstāvu blokmājām un pusaudžu problēmām 1990-tajos nāca vēlme izteikt sevi mūzikā. Pēc vairākiem gadiem viņi atrada cits citu, pieslēdza mikrofonus, pastiprinātājus un Komjaunatne bija dzimusi. Šobrīd viņi ir, iespējams, vislabāk glabātais noslēpums Latvijas mūzikā.

Curly Heads ir divu draugu eksperimentāla apvienošanās, lai nospēlētu savu muzikālo skatījumu, pie kura var dejot vai nedejot, pasēdēt vai nesēdēt, parunāt vai nerunājot klausīties.

 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS