PASĀKUMI

16.mai
sestdiena

FORGOTTEN TOMB (IT)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
16.05.2015. 20:00
TBA

Sestdien, 16. maijā, klubā „Melnā Piektdiena”

 

FORGOTTEN TOMB - black / doom metal kulta grupa no Itālijas.

 

Itālijas black / doom metal grupa jau pielīdzināma kulta statusam savā žanrā, jo šo 14 gadu laikā izdevusi 6 pilnos albumus, izbraukājusi pasauli koncertējot jau neskaitāmas reizes.

Šobrīd jau par klasiku kļuvušie albumi - “Songs To Leave” (2002) un “Springtime Depression” (2003) ar kuriem grupa radījusi jaunu sub žanru – depressive black / doom metal.

 

Jaunā žanra aspektus vislabāk var saklausīt grupas nākamajos divos albumos - “Love’s Burial Ground” (2004) un “Negative Megalomania” (2007) , tie sagrauj klasiskās metālm ūzikas robežas gan skanējuma ziņā, gan muzikalitātes – krustojot black metal, doom metal, veidojot savdabīgu rokmūzikas un metālmūzikas sajaukumu, ar piebildi, ka pārsvarā dominē depresīvās un tumšās noskaņas.

 

Grupa sevi pieskaita trešā viļņa black metal grupu līderiem, neskatoties uz to, ka gan grupas imidžs un mūzika, gan teksti, pārsvarā balstās uz destruktīvas, pašnāvnieciskas, antisociālas, pat nihilistiskas platformas.

 

Rīgā grupa viesosies pirmo reizi.

 

Koncerta sākums: 20.00

 

Biļetes no 13e, iepriekšpārdošanā www.ticketshop.lv vietnē no 13. decembra.

https://www.ticketshop.lv/

 

Forgotten Tomb:

https://www.facebook.com/Official.Forgotten.Tomb

 

Forgotten Tomb – No Way Out

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.