PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
06.12.2019. 21:00
Bez maksas

06.12.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) muzicēs grupa FOOLS ON PARADE!
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Vasaras sākumā "Fools on Parade izdeva albumu “Hometown stories”
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=CydyyELjRDk
https://www.youtube.com/watch?v=eCUR2vulCFo

E. Saksona raksts Latvijas Rokmūzikas Asociācijas mājas lapā vēsta: "Mūziķu dziesmas radīšanu ietekmē viņu katra unikālais stāsts, katram no grupas mūziķiem ir sava niša, taču kas tāds, kas tos vieno – mīlestība pret mūziku, cilvēkiem un viņu stāstiem. Fools on Parade – sajaucoties kopā trakākajiem piedzīvojumiem, nebeidzamām ballītēm, atmiņām un sapņiem. Visām šīm lietām mijiedarbojoties, mūziķi caur savu mūziku saviem klausītājiem pasniedz jaunu stāstu, piepildītu ar savu enerģiju, jaudu un leģendu!
Pamatojoties uz šo ideju, grupa klajā laiž savu debijas albumu “Hometown Stories”. Katra šī albuma dziesma ir ar savu unikālo stāstu, ko Tomass izpilda ar enerģisko ģitārspēli, Edgars caur prasmīgu bungu spēli, Ralfs to papildina ar neparastajām basa līnijām un apvieno tās Nika dvēseliskais vokāls.
Puiši vēlējās izveidot ierakstus maksimāli tuvu viņu skatuves performancei, jo tā ir tā lieta, kas aizrauj gan skatītājus, gan pašus Fools on Parade."

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

P.S. 02., 03. un 09. novembrī plkst. 20:00 - 23:00 bufetē - picērijā "Ansamblis" notiks grupas "Fools on Parade" dziesmas “Lucid” videoklipa filmēšana. Ja vēlies pavērot filmēšanas procesu un, kas zin' vēl tikt kadrā - droši nāc uz Ansambli!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.