PASĀKUMI

15.aug
piektdiena

Fontaine Festival 2014

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.08.2014. 15:00 - 17.08.2014. 23:45
10 EUR

Liepājā norisināsies devītais „Fontaine Festival”

No 15. līdz 17. augustam Liepājā norisināsies jau devītais „Fontaine Festival”, šogad par sadarbības partneri aicinot šausmu tematiku aptverošu konvenciju „European Horror Convention”.
 
Kā ierasts, festivāls notiks Liepājā, klubā „Fontaine Palace”, bāros „Prison Bar” un „Fire Bar” un viesnīcas „Fontaine Royal” pagalmā „Gypsy Camp”, kurā nesen pabeigta stacionāras brīvdabas skatuves izbūve. „Fontaine Festival” sāksies 15. augustā un noslēgsies svētdienas, 17. augusta naktī. Uz piecām festivāla skatuvēm uzstāsies vairāk, kā trīsdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju.
 
Šogad „Fontaine Festival” uzsāk sadarbību ar „European Horror Convention”, kas papildinās festivāla programmu ar dažādu šausmu tematikai veltītu jaunu, kā arī par klasiku kļuvušu filmu izrādīšanu un pirmizrādēm, tikšanos ar šausmu romānu, stāstu autoriem un videospēļu izstrādātājiem no visas pasaules un citām tematiskām aktivitātēm.
 
Biļetes uz festivālu par īpaši draudzīgu cenu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnēwww.bilesuserviss.lv no otrdienas, 25. februāra, vēlāk to cena palielināsies. Ieejas biļetes cenā iekļauta ieeja gan „Fontaine Festival”, gan „European Horror Convention” rīkotajos pasākumos. 
 
www.fontaine.lv
www.fontainefestival.com
www.europeanhorror.com

Komentāri

Intervija ar somiem MANZANA:
http://p3licanwebzine.blogspot.com/2014/08/mes-esam-muzikas-gustekni-saruna-ar.html?spref=fb

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.