PASĀKUMI

17.nov
ceturtdiena

Fonoklubs - SKYFORGER

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
17.11.2016. 22:00
No 10 EUR

Dienu pirms Latvijas valsts pasludināšanas gadadienas – 17. novembrī Cēsu “Fonoklubā” norisināsies folkmetāla grupas “Skyforger” uzstāšanās. Ieejas biļetes servisā “eKase” ierobežotā skaitā ir pieejamas, sākot no 25. oktobra pulksten 12:00.

Kaut arī “Skyforger” līdz šim ir uzstājušies vairākos “Fono” rīkotajos pasākumus, piemēram, festivālos un lielkoncertos “Fonofest”, “Fono Cēsis” un “Fono Rīga”, pasākumu rīkotāju mājvietā “Fonoklubā” folkmetāla apvienība uz skatuves kāps pirmo reizi.

“”Skyforger” līdz šim ir bijusi viena no retajām lielajām pašmāju grupām, kas pie mums vēl nav viesojusies, tāpēc viņu koncerts valsts svētku noskaņās mums ir divtik priecīgs un nozīmīgs notikums,” pastāstīja koncerta organizators Marts Sildniks.

Ņemot vērā “Fonokluba” ietilpību, biļetes servisā “eKase.lv” būs pieejamas ļoti ierobežotā skaitā, sākot no 25. oktobra pulksten 12:00.

Atgādinām, ka koncerts norisināsies ceturtdien, 17. novembrī. Ieeju “Fonoklubs” vērs vaļā pulksten 22:00, savukārt biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 10€. 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.