PASĀKUMI

19.jan
sestdiena

Eyrth & Woodoom

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
19.01.2019. 21:00
3 EUR

EYRTH
Postmetāla projekts no Rīgas. Grupas pirmais singls "Meadows" dienas gaismu ieraudzīja 2017. gada septembrī. Kopš 2018. gada Eyrth uzstājas kā grupa 5 cilvēku sastāvā. Grupas pastāvēšanas laikā Eyrth ir spēlējuši koncertus Latvijā un Lietuvā, kā arī iesildījuši tādas mūzikas grupas kā somu KYPCK, Antagonist Zero un angļu leģendas Conan.
Eyrth pilnmetrāžas albums "Fracture" iznāca 10. decembrī.

https://eyrth.bandcamp.com
https://www.facebook.com/eyrthband/


WOODOOM
Sludge metāla grupa ar dalībniekiem no Ikšķiles, Ķeguma, Kūldīgas un Rīgas. 2017. gadā grupa izdeva split kaseti ar lietuviešu grupu Wifebeater. Šoruden, pēc dalībnieku maiņas, nomainījies arī grupas skanējums miksējot sludge metālu un hardcore pankroku. Grupa jau reizi ir spēlējusi Valmieras novadā; Ķeiž'festā, jāņos. Šis būs pirmais koncerts Valmierā ar jauno sastāvu un ceturtais grupas ziemas tūrē ar koncertiem Latvijā, Igaunijā un Somijā.

https://woodoom420.bandcamp.com
https://www.facebook.com/WoodoomMusic

Durvis-21:00. Woodoom-22:30. Eyrth-23:30. Ziedo: 3euro 18+
Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.