PASĀKUMI

22.mai
piektdiena

EXIT – 20 year anniversary show

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
22.05.2015. 23:00
3 EUR
exit

EXIT – 20 year anniversary show
+ DJ DirtyTRZ

Grupa „EXIT” Liepājā atzīmēs divdesmito dzimšanas dienu

Šī gada 22. maijā Liepājas klubā „Fontaine Palace” roka apvienība „EXIT” divdesmitās dzimšanas dienas svinību ietvaros aicina klausītājus uz īpašu dzimšanas dienas koncertu.

Deviņdesmito gadu beigās „EXIT” sevi spilgti pieteica kā amerikāņu alternatīvā roka iedvesmota, angliski dziedoša grupa ar Jāņa Frišfelda specifisko vokālu priekšplānā, bet savu uzplaukumu piedzīvoja pagājušajā desmitgadē, laižot klajā trīs studijas albumus un vairākām dziesmām iekļūstot valsts populārāko raidstaciju topos.

Grupas debijas albums „Flight to Nowhere” nāca klajā 2000. gadā ierakstu kompānijas „Platforma Records” paspārnē. Albums izpelnījās gan kritiķu, gan klausītāju atzinību – dziesma „6 am” no šī albuma divas nedēļas atradās Latvijas populārākā mūzikas topa „Radio SWH” top 40 pirmajā vietā. Arī vairākas citas dziesmas atradušās dažādu radiostaciju aktīvajās rotācijā.

2002. gadā iznākušā otrā studijas albuma „Romantic and Unromantic Pleasures” tapšanā „EXIT” sadarbojušies ar tādiem mūziķiem kā Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols, grupu „Nejautā” un „Gelousy” dalībnieks Jānis Vanags, kā arī komponists, aranžētājs un taustiņinstrumentālists Raimonds Tiguls. Albums un dziesmas „My Day” un „Invisible” pretendēja uz Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu nominācijā modernais roks.

Grupa uzstājusies arī daudzos festivālos. Īpaši jāatzīmē uzstāšanās festivāla „Forte Rīga ’00” noslēguma koncertā, iesildot populāro somu grupu „HIM”. „EXIT” dziesmas ir tikušas iekļautas vairākās alternatīvās rokmūzikas izlasēs, tostarp „My Best Alternative”, kura tika izdota visās trīs Baltijas valstīs.

Savas ilgās pastāvēšanas vēsturē grupas sastāvs piedzīvojis nelielas izmaiņas, tomēr dzimšanas dienas koncertā grupa uzstāsies sastāvā, kas uzskatāms par „EXIT” kodolu: Jānis Frišfelds (balss, ģitāra), Raimonds Bērziņš (bass), Pāvils Bobrovskis (bungas) un Uldis Blaževičs (ģitāra).

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, koncerta sākums uzreiz pēc plkst. 23:00.

DRAUGIEM

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.