PASĀKUMI

14.dec
ceturtdiena

Eschatos. ieraksta MÆRE atklāšana

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
14.12.2017. 19:45
5-7 EUR

Ceturtdien, 14.decembrī latviešu eksperimentālā blekmetāla apvienība eschatos. kopā ar Das Sonntags Legion Ģertrūdes ielas teātrī svinēs ieraksta MÆRE atklāšanu.
Ieraksts nāks klajā 1. decembrī un tajā būs iekļautas divas kompozīcijas – Luminary Eye against the Sky un The Night of the White Devil (part I, II & III), kopā skanot mazliet vairāk nekā 23 minūtes. Ieraksta tapšanā piedalījās arī perkusionists Einārs Latiševs no apvienībām Omertà un Afroambient. Vizuālo noformējumu radīja franču māksliniece Vita Ivantcha.

Das Sonntags Legion apvienojušies mūziķi no vairākiem Latvijas neatkarīgās mūzikas scēnā zināmiem ansambļiem - Soundarcade, S.I.L.S., Inokentijs Mārpls, Tesa, Band versus Music. Das Sonntags Legion skanējumā oriģināli apvieno psihedēlijas, postgrunge, folka un akadēmiskās kamermūzikas elementus. Grupas daiļradi raksturo gan trīsminūšu instrumentālas liriskas poēmas, gan vairāk nekā desmit minūšu garas "sačakarētas" simfonijas, kurās sprēgā un kauc ģitāras, virpuļo un skumji čīkst stīgu aranžijas, un skan dziedājumi par nemieru, sapņiem, atelpas un spēka meklējumiem.

Durvis 19.00, sākums 19.45.
Biļetes 5 eiro, pasākumā dienā - 7 eiro.

Pirmo 50 biļešu īpašnieki 1. decembrī e-pastā saņems unikālu ieraksta MÆRE lejupielādes kodu vietnē bandcamp.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.