PASĀKUMI

19.jan
sestdiena

Eschatos//Catalepsia//Nuvo

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
19.01.2019. 21:00
5 EUR

Eschatos
Grupa dibināta 2012. gadā, kopš tā laika ierakstījusi un izdevusi divus pilnmetrāžas albumus — Hierophanies (2013) un The Grand Noir (2015), un EP Mære, kas iznāca 2017. gada 1. decembrī. Visi trīs albumi ir kritiķu atzīti vairākos starptautiskos un labi zināmos muzikas izdevumos, tai skaitā Decibel Magazine, Angry Metal Guy, Distorted Sound Magazine. Abi pirmie albumi izdoti arī kasetes formātā amerikāņu Tridroid un Starwolf records paspārnē. Tāpat sadarbībā ar amerikāņu kompāniju Flesh Vessel tika izdota arī The Grand Noir vinila versija.

Klausies un seko šeit:
https://eschatoslv.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/eschatos.band/
https://www.youtube.com/user/TheEschatos

NUVO
Šobrīd grupas skanējumu var raksturot, kā divu instrumentu (bass un bungas),smagnēju post-metal simbiozi, ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu,skumju un melanholijas pilnām noskaņām.
Līdz šim grupa izdevusi debijas albumu ''LAIKS IR ASINĪS''

Klausies un seko šeit:
https://nuvo.bandcamp.com/album/laiks-ir-asin-s
https://www.facebook.com/NUVOvalmiera/
https://www.youtube.com/channel/UCgq2ESP3nTdUOQ-ngim-tzg

Catalepsia
Grupa Catalepsia ir gothic doom metal metāla žanra pārstāvji no Rīgas. Tās pirmsākumi meklējami 2005. gadā, kad tās dibinātājs Ervīns Francs, vēl būdams pusaudzis, nolēma dibināt grupu, lai spēlētu smagu mūziku. Catalepsia ir gājusi cauri vairākām dalībnieku maiņām, kā arī mēģinājumiem izbeigt grupas darbību, taču 2014. gadā grupa beidzot saņēmās un sāka ierakstīt savu debijas albumu “World of Cliché ”, kurš tika izdots 2015. gada augustā. Debijas albums ir guvis labas atsauksmes gan no klausītājiem Latvijā, gan ārzemēs, piemēram, Spānijā, Itālijā, Ķīnā, ASV, Zviedrijā u.c.

Klausies un seko šeit:
https://catalepsia-band.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/catalepsia.official/
https://www.youtube.com/channel/UCrCP0n-YIhrzP8rhpijRZ0Q


Ieeja: 5euro

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.