PASĀKUMI

23.sep
trešdiena

Enter Shikari (UK)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.09.2015. 20:00
20 EUR

Koncertu sniegs viena no šobrīd aktuālākajām modernās smagās mūzikas grupām „Enter Shikari”

„Enter Shikari” dzimtās Lielbritānijas mūzikas dzīves centrā nonāca salīdzinoši ātri – 2007. gadā izdotais grupas pirmais albums „Take To The Skies” iekaroja ceturto vietu Lielbritānijas gada albumu topā, apvienībai pievēršot arī mūzikas apskatnieku un kritiķu uzmanību. Tajā paša gadā „Enter Shikari” saņēma atzinību no autoritatīvā žurnāla „Kerrang!” kā gada labākā koncertgrupa un žurnāla „NME” Džona Pīla balvu par inovāciju mūzikā. Arī turpmākajos gados „Enter Shikari” nebeidz pārsteigt klausītājus, vienu pēc otra izdodot atzinīgi novērtētus un komerciāli veiksmīgus albumus 2009. un 2012. gadā, savukārt apvienības jaunākais veikums „The Mindsweep” iznācis 2015. gadā, leģendārās punk un indie mūzikas izdevniecības „Hopeless Records” paspārnē.

„Enter Shikari” daudzi uzskata par patiesiem inovatoriem, veiksmīgi apvienojot alternatīvo roku, pankroku un metalcore skaņas ar dažādām elektroniskās mūzikas ietekmēm, kā drum’n’bass, dubstep, techno un industrial.

Šobrīd grupa dodas vasaras koncerttūrē, kurā tā koncertēs arī vairākos lielākajos Eiropas mūzikas festivālos, tajā skaitā „Open’er” Polijā, „With Full Force” Vācijā, „Mighty Sounds” Čehijā, „T In The Park” un Glastonberijas festivālā Lielbritānijā, „Kubana” festivālā Krievijā un citur. „Enter Shikari” Latvijā viesosies pirmoreiz.

Klubs „Melnā Piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pirmās 100 biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu. Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”.

www.melnapiektdiena.lv

www.nabaklab.lv

www.entershikari.com

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.