PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.12.2019. 18:30

SOLD OUT, PALDIES!!!!!!
12.decembrī Rīgā atgriežas šveices folkmetāla koklektīvs — Eluveitie, bet šoreiz metālhediem sagatavots pārsteigums – kopā ar Eluveitie uzstāsies leģendārie Lacuna Coil un Infected Rain no Moldovas!
Eluveitie daļa tekstu gallu valodas paveidā (gaulish), bet pats grupas nosaukums ir Šveices senā nosaukuma (Helvēcija) skanējums pirms vairāk nekā 2000 gadiem etrusku valodā. Paralēli tipiskajiem roka instrumentiem (ģitāras, bungas) Eluveitie izmanto arī stabules, mandolīnu, dūdas un vijoles. Tomēr Eluveitie astoņu cilvēku kolektīvs pilnīgi noteikti ir vienīgais, kurā skan arī leijerkaste.

Lacuna Coil ir itāļu gotiskā metāla grupa, kurā izveidota 1994.gadā. Lacuna Coil ir izdevusi sešus albumus. Ļoti augstu atzinumu guva 2008.gada albums Shallow life un 2012.gada Dark Adrenaline. 2006.gadā Lacuna Coil bija nominēti MTV Europe mūzikas balvai. 2012.gadā albums Dark Adrenaline saņema balvu Female Metal Voices Fest nominācijā Best Album, bet 2016. un 2018.gadā kolektīvs ir ieguvis Metal Hammer un Metal Hammer Golden Gods balvu.

Infected Rain ļoti spilgta grupa ar vokālisti Jeļenu Kataragu (Lena Scissorhands).
Kolektīvs veido enerģisku modernā metāla žanra skanējumu, kombinējot sieviešu scream vokālu ar smagiem ģitarrifiem. Šobrīd Infected Rain laidusi pasaulē EP un trīs pilnformāta albumus - Asylum (2011), Embrace Eternity (2014) un 86 (2017), ka arī 12 videoklipus. Tajā skaitā arī singliem Serendipity, Intoxicating, Mold un Fool The Gravity.

.
Biļetes iespējams iegadāties vietnē www.ticketshop.lv no 23.janvāra plkst. 11:00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.