PASĀKUMI

5.mar
svētdiena

Dzīvās mūzikas vakars ar Židrūns + DJ Dambis

Valmiermuižas alus vēstniecība, Aristida Briāna iela 9
05.03.2017. 20:00
Bez maksas

Marts ir pirmais pavasara mēnesis, kad diena beidzot izlīdzinās ar nakti, abām ieņemot vienādu garumu. Lai šīs labās ziņas godam ieskandinātu, tad marta piektajā dienā pie mums muzicēs brangi kungi.

Vakaru ap 18:00 uzsāks Dj Dambis.
To pēcāk turpinās grupa Židrūns!

DJ Dambis, kas zināms arī kā Raimonds Lagimovs (Inokentijs Mārpls) ir viens no pašmāju alternatīvās kultūras karognesējiem.

Savukārt par Židrunas mēdz teikt, ka šie puiši iespaidus smeļoties no panka, garāžroka, post-hardcore un citiem radniecīgiem ģitārmūzikas žanriem, radot savu skanējumu, kas raksturo ne vien tā dziesmas, bet arī dalībnieku attieksmi pret lietām.

2016. gada nogalē grupa izdeva jaunu albumu „Židrūns un tas, ko nevar nest”, sākot sadarbību ar mūzikas apgādu „I Love You Records”. Šis ieraksts pēc ilgāka pārtraukuma seko „Židrūna” pirmajiem albumiem „Židrūnam sāp” (2008) un „Židrūns dzeltenbaltdzeltenais” (2010).

https://www.facebook.com/zidruns/
https://zidruns.bandcamp.com/
https://zidruns.wordpress.com/

/ieeja bez maksas/

Pasākuma lapa FB:
https://www.facebook.com/events/1857902814494575/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.