PASĀKUMI

23.nov
sestdiena

Dzieciuki (BY) + 33 Letnij Podonok

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.11.2019. 21:00

Dzieciuki (BY – folk punk)
Jaunā albuma “Radio Harodnia" prezentācija

DZIECIUKI ir grupa no Grodno (Baltkrievija), kas spēlē folk-punk mūziku. Grupa tika dibināta 2012. gadā, kad zem viena nosaukuma apvienojās mūziķi no dažādām underground grupām. Viņi jau ir ierakstījuši divus albumus “Haradzieński Harmidar” (2014) un „Recha” (2016) un lielākais vairākums dziesmu tekstu ir saistīti ar Baltkrievijas vēsturi. Savā dzimtenē tās koncerti parasti tiek aizliegti. Šī iemesla dēļ grupa bieži spēlē ārpus Baltkrievijas robežām - pašlaik jau ir bijuši koncerti: Austrijā, Slovākijā, Ungārijā, Vācijā, Lietuvā, Ukrainā un Polijā. Grupa ir bijusi uz skatuves daudzos Polijas festivālos: “Rock na Bagnie”, “Cieszanów Rock Festiwal”, “Sever Rock” in Węgorzewo,
“Solidarni z Białorusią”(“Solidarity with Belarus”), “Basowiszcza”, “Jeżowe Rock Festiwal”. Ukrainā viņi ir spēlējuši “Taras Bulba Festiwal”, Vācijā “Nustock”, Lietuvā “Bundas Rock” un Baltkrievijā “Chavajsia ŭ Bulbu” un “Naš Fest”.
DEPO ierodas 2. Reizi.

https://www.facebook.com/Dzieciuki/
https://vk.com/dzieciuki
https://en.wikipedia.org/wiki/Dzieciuki
https://www.youtube.com/watch?v=NclFX17eeXg
https://www.youtube.com/watch?v=Kjp6J0blNWQ
+
33 Letnij Podonok (33 LP) (LV - hc/techno/punk)
https://33letnijpodonok.bandcamp.com/album/olesew-enma

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.