PASĀKUMI

23.feb
sestdiena

Dzelzs Vilks

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
23.02.2013. 22:00
3 Ls

Pie mums atgriežas viena no zināmākajām roka apvienībām "Dzelzs Vilks", kura ar saviem spēcīgajiem koncertiem mums ir atmiņā gan no iepriekšējām uzstāšanām Fonoklubā un Fonofest.

Dzelzs Vilks ir viena no populārākājām latviešu rokgrupām jau divdesmit gadus. Grupas sastāvā pašlaik muzicē Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis. Dzelzs Vilks saņēmuši sešas Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas, jaunāko no 2012.gadā - par labāko Roka albumu "Dzīvnieks pilsētā".

Dzelzs Vilks ir viena no pieprasītākajām koncertgrupām Latvijā, uzstājusies arī Krievijā, Lietuvā, Polijā un Vācijā. Dzelzs Vilks raksta smagu, melodisku rokmūziku, tomēr nebaidās arī no eksperimentiem, bet grupas līderis Juris Kaukulis spēj raisīt meiteņu sajūsmas saucienus, izpildot tikai viņam raksturīgus ģitāras rifus un kustības.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.