PASĀKUMI

5.okt
piektdiena

Doomevening, Riga!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
05.10.2012. 20:00

SOVVAĻNĪKS - etno roks/metāls Ingara personā, kas galvenokārt fokusējas uz dzimto zemi un novadu. Unikāls veidojums, jo šobrīd īsti neiederas ne pop, ne rock, ne folk, ne īsti metal rāmjos. Šinī vakarā - akustiski

PSILOCYBE LARVAE - ar savu jaunāko ierakstu "The Labyrinth Of Penumbra" (Buil2Kill/Nadir Music) atgriežas St.Pēterburgas melodic doom grupa "Psilocybe Larvae"

RELICSEED - pašmāju enerģiskākā thrash metal grupa, kas savu jaunāko albumu ierakstījusi ASV, biežāk sastopama spēlējot ārzemēs, kā pašu mājās. Varētu teikt, arī šai grupai šis koncerts būs īpašs.

FRAILTY - spēlēs īpaši lēno XXXL dziesmu ciklu no visiem albumiem. Zināms, ka grupas jaunākais ieraksts "Melpomene" nupat izdots arī digipakas formātā un brīdi atpakaļ valkājis "Album Of The Month" godus angliski lasošu žanra cienītāju vietnē doom-metal.com.

ANTAGONIST ZERO - grupa no Somijas, kas savu spēlēšanas manieri nosaukuši par Catatonic metal – jeb doom, death/black un post metal sajaukums. Debijas albums tuvojas.

biļešu cenas: Ls 3 - 7

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.