PASĀKUMI

13.
ceturtdiena

DEVILSTONE

Dainuvas ieleja, Anīkšči, Anykščiai, Lithuania
13.07.2017. 12:00 - 16.07.2017. 23:45
No 35 EUR
Biļetes: ticketshop.lv
Devilstone ir viens no spilgtākajiem brīvdabas mūzikas festivāliem Baltijas valstīs, kuram piemīt ekstrēmā rokenrola raksturs. Tā piedāvātā mūzika izceļas ar žanru dažādību: kvalitatīvs, moderns roks mijās ar ekstremālu, atlasītu metālu, kā arī ar oriģināla skanējuma elektroniku. Tā ir vieta, kas raisa pozitīvas emocijas un piedāvā daudz dažādu muzikālu un māksliniecisku atradumu.

Kopš 2009. gada Devilstone tradicionāli norisinās vasaras vidū Anīkščos (Lietuva) un turpina augt. Apmeties maģiskajā Dainuvas ielejā, upes krastā, pēdējo gadu laikā Devilstone sper soli arī pilsētas vidē, savukārt savu koncepciju pastāvīgi papildina ar jaunām idejām. Festivāla programmā dominē radošums, vizuāli pievilcīgi risinājumi un daudz pašizpausmes iespēju.

Devilstone mūzika skan četras dienas uz piecām skatuvēm. Izpildītāju sarakstā ir aptuveni 50 grupas un mūzikas projekti no Eiropas valstīm, kā arī no tālākām pasaules malām un Lietuvas. Kā vienmēr, ar prieku tiek stādīts priekšā arī tas, kas aktuāls uz Baltijas reģiona alternatīvās skatuves. Vienlaikus festivāls aizrauj arī ar vizuālu, transdisciplināru mākslu, kas izpaužas izstādēs, performancēs, kino seansos un citās radošajās aktivitātēs.

Devilstone – tas ir ekstremāla rokenrola kūrorts, kura atmosfēra iedvesmo pašizpausmei un popularizē alternatīvās kultūras pievilcību.

Seko jaunumiem: www.devilstone.net
Draudzējamies: http://www.facebook.com/DevilstoneFestival 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.aug
ceturtdiena

Zobens un Lemess 2020

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS