PASĀKUMI

20.jan
piektdiena

DESTRUCTION (De) / Nervosa (Br) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.01.2017. 20:00
20 EUR

20. janvārī, klubā Melnā Piektdiena uzstāsies viens no trim vācu thrash metal mūzikas vaļiem, kolektīvs Destruction. Līdz ar viņiem Rīgā trešo reizi viesosies Brazīlijas thrash metal grupa Nervosa. Grupa ir īpaša ar to, ka tajā spēlē tikai meitenes un šī ir viena no zināmākajām all-female thrash grupām pasaulē. Biļetes uz koncertu no 25. novembra būs iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.

20. janvārī Rīgā viesosies vācu kulta thrash metal grupa Destruction un Brazīlijas kolektīvs Nervosa20. janvārī, klubā Melnā Piektdiena uzstāsies viens no trim vācu thrash metal mūzikas vaļiem, kolektīvs Destruction. 
Līdz ar viņiem Rīgā trešo reizi viesosies Brazīlijas thrash metal grupa Nervosa. Grupa ir īpaša ar to, ka tajā spēlē tikai meitenes un šī ir viena no zināmākajām all-female thrash grupām pasaulē.

Grupa Destruction izveidota 1982. gadā Vācijā, vispirms gan ar nosaukumu Knight of Demon, kas jau samērā drīz tika nomainīts pret Destruction. Pirmsākumos grupas sastāvā spēlēja basģitārists un vokālists Marsels Šimers (Marcel "Schmier" Schirmer), bundzinieks Tommi Sendmens (Tommy Sandmann) un ģitārists Maiks Sifigers (Mike Sifringer).

1984. gadā grupa izdeva demo ierakstu "Bestial Invasion of Hell", kurā citu starpā tika iekļauta arī kompozīcija "Mad Butcher". Šī kompozīcija negaidīti guva tik lielu popularitāti, ka pārtapa par Destruction jaunā albuma nosaukumu, kurš dienas gaismu ieraudzīja 1987. gadā. Ar "Mad Butcher" mūziķi jau kļuva zināmi arī ārpus Vācijas robežām un devās Eiropas tūrē ar populārajiem Motorhead.

Destruction diskogrāfijā ir 14 studijas albumi, kas grupai nodrošinājuši ievērojamu vietu pasaules metālmūzikas vēsturē: "Infernal Overkill" (1985), "Eternal Devastation" (1986), "Release from Agony" (1988), "Cracked Brain" (1990), "The Least Successful Human Cannonball" (1998), "All Hell Breaks Loose" (2000), "The Antichrist" (2001), "Metal Discharge" (2003), "Inventor of Evil" (2005), "Thrash Anthems" (2007), "D.E.V.O.L.U.T.I.O.N" (2008), "Day Of Reckoning" (2011), "Spiritual Genocide" (2012) un "Under Attack" (2016).

Grupas pēdējais veikums "Under Attack" ieturēts sava stila rāmjos un dod iespēju gūt baudu no aizrautīga thrash žanra labākajās tradīcijās. 12 kompozīciju lirikas vēsta par tādām tēmām kā politika, kari, sociālā nevienlīdzība un citas mūsdienu sabiedrības problēmas. Mūzika ar savu oldschool 80to gadu skanējumu atsauc atmiņā grupas agrīno daiļradi.

Rīgā Destruction un Nervosa apmeklētājiem piedāvās interesantiem aranžējumiem un balss diapazonu daudzveidību piesātinātu šovu un aizvedīs aizraujošā ceļojumā heavy metal zelta laikmetā.

 

Biļetes uz koncertu no 25. novembra būs iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.

 

 

703_destr_poster_thumb

  • Biļetes: 20.00 EUR
  • Sākums: pl. 20:00
  • Klubs atvērts no pl. 19:00

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS