PASĀKUMI

10.mai
piektdiena

Dekonstruktor [RU] // Thy Grave [RU] // The Vale. [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.05.2019. 22:00
4 EUR

10.maijā kluba Republika pagrabstāvs ir rezervēts metal, doom un sludge žanru pārstāvjiem. Maskavu pārstāvēs Dekonstruktor un Thy Grave, bet par vietējo atbalstu parūpēsies The Vale.

***

Dekonstruktor pirmsākumi meklējami 10 gadus senā pagātnē, kad viņi spēlēja zem cita nosaukuma – The Moon Mistress. Šajā laikā viņu spēlētās dziesmas bija cieši saistītas ar stoner doom žanru, taču tas mainījās ar pāreju uz Dekonstruktor 2014.gadā. Kā pati grupa saka, viņi spēlē tīru acid metālu.

https://dekonstruktor.bandcamp.com/
--------------------------------------------------------------

Thy Grave spēlē kopš 2012.gada un cienās klausītājus ar tumšu, lēna tempa sludge, kurā atblstoši manāmi arī drone akcenti.

https://thygrave.bandcamp.com/
--------------------------------------------------------------

Lai arī The Vale. pastāv jau kādu laiku, koncertu ziņā viņiem nav bijusi visai liela aktivitāte, tāpēc noteikti izmantojiet iespēju, lai dzirdētu viņus dzīvajā. Grupa spēlē metālu, ko noteikti varētu tuvināt progresīvajam novirzienam.
--------------------------------------------------------------

***
Ieeja pret ziedojumu 4 EUR.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.