PASĀKUMI

4.okt
ceturtdiena

Death Metal vakars

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
04.10.2012. 19:00

Masīvu un brutālu death metal virpuli sola sagādāt trīs jaudīgas apvienības – pašmāju Preternatural, Awakening Sun no Lietuvas un salīdzinoši jaunie Lifeform.

Awakening Sun ir viena no progresīvākajām attiecīgā žanra apvienībām, kura Rīgā ierodas sava albuma „Sold Out” turnejas ietvaros. Grupas koncertus vislabāk raksturo enerģiskā un tehniskā performance, sabalansējo death metal labākajās tradīcijās.

Īpašus komentārus pašmāju smagās mūzikas publikai neprasa grupa Preternatural, kura šo uzstāšanos ir pasludinājusi par savu vienīgo koncertu šajā gadā.

Koncertu atbalstīs un iesildīs pašmāju apvienība Lifeform, kura izveidojās 2008. gadā. Grupa savu stilu apzīmē kā melodic death metal, dalībniekiem ietekmējoties no tādām komandām kā „In Flames”, „Lamb of God”, „The Agonist”, „Arch Enemy” un citām.

Klubs savas durvis vērs jau plkst. 19:00, savukārt koncerts sāksies 20:00. Lai paspētu uz pēdējo transportu, koncerta beigas tiek solītas laicīgas.

Ieejas maksa Ls 1.50.-

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.