PASĀKUMI

30.okt
otrdiena

Décembre Noir [DE] / Catalepsia / Sullen Guest [LT]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.10.2018. 19:00

Novembra pēdējā dienā klubā “Melnā Piektdiena” notiks likteņmetāla koncerts, kurā uzstāsies Sullen Guest – salīdzinoši jauna, taču daudzsološa death/doom metal grupa no Viļņas, pašmāju Catalepsia un vācu melodic death/doom metal apvienība, kura jau paspējusi iekarot žanra cienītāju sirdis visā Eiropā - Décembre Noir.

Pasākums Rīgā būs viens no trīs Baltijas koncertiem, kuros grupas būs apvienojušās, pateicoties draudzībai, kas izveidojies ar latviešu doom metal bāleliņiem Catalepsia. Ar Sullen Guest draudzība aizsākās pirms trim gadiem, kad Catalepsia tika uzaicināta uzstāties Viļņā. Savukārt ar Decembre Noir izveidojās saikne kopš vāciešu viesošanās Rīgā, klubā “Depo”, kad Catalepsia koncertā uzstājās, kā atbalstošā grupa. Pēc šī pasākuma vīri no Decembre Noir uzaicināja grupu uzstāties Vācijā, kas tika īstenots pagājušajā pavasarī.

Visas trīs grupas šiem koncertiem gatavo svaigas kompozīcijas. Leiši Sullen Guest šogad ir izdevuši savu otro albumu “IIIIXXI”, kurš dzīvajā versijā noteikti izskanēs arī Rīgā. Catalepsia pašlaik ir sava otrā pilnmetrāžas albuma radīšanas procesā un plāno no tā atspēlēt dažas dziesmas, bet vācieši Decembre Noir savu jauno albumu “Autumn Kings” pasaulē laidīs šī gada novembrī, kas tiks izdots ar mūzikas izdevniecības “Lifeforce Records” starpniecību un ko nepacietīgi gaida ļoti daudzi grupas klausītāji. Šis būs Decembre Noir trešais albums.

Grupa Sullen Guest paspējuši Latvijā paviesoties jau šogad, uzstājoties festivālā “Metalshow Open Air”, un arī vācu melanholiķiem Decembre Noir šī būs jau otrā uzstāšanās reize Latvijā, kuru grupa sagaida ar sajūsmu, atminoties savu uzstāšanos pirms pusotra gada klubā “Depo”. Pasākumu 30. novembrī noteikti izbaudīs visi melanholiskās, smagās un melodiskās mūzikas klausītāji.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas vietnē Ticketshop.lv.

Izpildītāju kompozīcijas iespējams paklausīties populārākajos straumēšanas portālos un aplikācijās – Bandcamp, Spotify, Youtube u.t.t.


https://www.youtube.com/watch?v=Bb3PQqEy4ao

https://www.youtube.com/watch?v=AZuXUmt2mBU

https://www.youtube.com/watch?v=-eyOoqTvoO8

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.