PASĀKUMI

3.
sestdiena

Crossbones (AL) + Sever (LV)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
03.06.2017. 21:00
2-4 EUR

THP production piedāvā;
Crossbones (Albānija – metal)

Crossbones ir ne tikai visatpazīstamākā metāla grupa Albānijā, bet arī vienīgā no 90-to gadu vidus, kas joprojām pastāv. Paralēli neskaitāmiem pašmāju koncertiem Crossbones ir uzstājušies kopā ar tādām roka un metāla gigantiem kā Deep Purple bundzinieks Ian Paice, kā arī iesildījuši grieķu black metal leģendas Rotting Christ.

Tāpat Crossbones ir vienīgā albāņu metāla grupa, kas uzstājusies ārpus Albānijas, gūstot starptautisku atpazīstamību. Grupa ir spēlējusi Itālijā, Grieķijā, Melnkalnē, Maķedonijā, Kosovā. Nu ir pienācis laiks arī Baltijas valstīm.

Viņu jaunais albums “WWIII”, kas iznāca šī gada 13. janvārī, jau ir saņēmis īpaši labas recenzijas vairāk kā 50 Eiropas, ASV un Austrālijas portālos.

Šī albuma tapšanā grupa ir sadarbojusies ar labi zināmu skaņu inženieri un aranžētāju Tommy Talamanca viņa Nadir Music Studios. Jaunais albums apvieno amerikāņu thrash metal ietekmi ar tumšām skaņām un tipisku Austrumeiropas skanējumu. Rezultāta mērķis - izteikti smags skanējums, nezaudējot arī melodiskas pasāžas un “lipīgus” rifus. Arī vienuviet izmantotās gan angļu, gan albāņu valodas iezīmē jaunu ceļu Eiropas post-thrash žanrā.

https://soundcloud.com/crossbonesalbania
https://www.youtube.com/watch?v=Xx1Ncnoa4n4
https://www.youtube.com/watch?v=CdPmbitff1M

SEVER (LV – alt. rock)

Ar Sever, domājams, vairs jau reti kurš ir jāiepazīstina. Kaut arī grupa ir jauna, ikvienam no puišiem ir ne viena vien gada pieredze citās grupās, kā Rise to The Bait, Otherway, MadFish, Freelancers, kā arī tādos festivālos, kā Metalshow, KLANG, Summer Sound, FonoFest.

Šobrīd Sever ir izlaiduši divus video klipus - gan savam singlam "Hope", gan koverversiju grupas SIA dziesmai "The Greatest". Šobrīd puiši aktīvi strādā pie sava debijas albuma materiāla.

https://www.youtube.com/watch?v=836h5pAcP4s
https://www.youtube.com/watch?v=2SpGwDggt8g

Ieeja:
- 4 euro,
- 3 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 2 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- 1. stāvā ieeja BRĪVA

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.