PASĀKUMI

1.okt
piektdiena

2021 Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
01.10.2021. 20:00
No 25 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

CLAWFINGER atgriežas Rīgā!

1. oktobrī klubā Melnā Piektdiena uzstāsies kulta rap/metal grupa Clawfinger no Zviedrijas. Mūziķi ir pazīstami ar savu agresīvo, bet diezgan melodisko mūziku un dziesmu tekstos izteiktajiem antirasistiskajiem un politiskajiem saukļiem.

Clawfinger tika dibināts 1988. gadā Stokholmā. Grupa nospēlēja vairāk nekā 1000 koncertus un izdeva septiņus albumus. 2014. gadā pasauli ieraudzīja viņu astotais studijas albums Deafer Dumber Blinder.

90. gados viņiem bija ne tikai pasaules slavenie hiti – «Nigger», «The Truth» un «Do What I Say»,ar šiem albūmiem Clawfinger kļuva sabiedrības balsi. Viņi atspoguļoja veselas paaudzes domas un noskaņu. Clawfinger bija crossover rock žanra pionieri un tika uzskatīti par Eiropas Rage Against The Machine.

2017. gadā Clawfinger izdeva jaunu singlu, kuram raksturīga nikna daiļrunība, kāda viņiem vienmēr bijusi. Kompozīcija saucas "Save Our Souls".

Jaunā Clawfinger singlā, jūs dzirdēsit skaidru un skaļu paziņojumu, kurā mūziķi runā par savām ģimenēm un dzīvi ārpus mūzikas.
«Clawfinger vairs nav mūsu pamatdarbs. Mums visiem ir cits darbs un ģimenes, kuras mēs mīlam», - atzīst mākslinieki.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.