PASĀKUMI

14.dec
ceturtdiena

Cats Park

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
14.12.2017. 21:00
3-5 EUR

“Visvieglāk definēt Cats Park mūziku ir saucot to par guitar trip hop”, tā par grupu raksta žurnāls Rolling Stone, kaut gan katrs klausītājs Cats Park mūzikā var atrast ko sev saistošu.
Cats Park ir grupa no Sanktpēterburgas, bet ir jau zināma arī tālu ārpus Krievijas robežām. Mūziķi komunicē ar klausītāju universālā valodā ar plūstošām melodijām un mierīgu ritmu.

https://soundcloud.com/catspark/cats-park-fall-1

Ieeja: 5 EUR, iepriekšpārdošanā 3 EUR (jautā bārmenim)
----------------------------------------------------------------
According to the Rolling Stone magazine «it is easiest to define Cats Park as guitar trip hop», although there is something in their music for all variety of listeners to find.
Cats Park is a band based in St. Petersburg, but is already know abroad. It is intellectual graceful music for those who like to reflect in a big city. The musicians communicate with listeners by a universal language of beautiful and flowing melodies and slow, smooth rhythm.

https://soundcloud.com/catspark/cats-park-fall-1

Entrance: 5 EUR, in pre-orders 3 EUR (ask bartender)

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.