PASĀKUMI

12.mar
sestdiena

CATALEPSIA + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.03.2016. 20:00

Biļetes jau nopērkamas iepriekšpārdošanā no 5 eur: ticketshop.lv

Sestdien, 12. martā Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies konkursa "Supernova" otrās vietas ieguvēji, grupa CATALEPSIA!

Biļetes iepriekšpārdošanā no 5 eur: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1776
Tuvojoties koncertam, biļešu cena augs.

 

INFORMĀCIJA SEKOS

Grupa Catalepsia ir gothic doom metal metāla žanra pārstāvji no Rīgas. Tās pirmsākumi meklējami 2005. gadā, kad tās dibinātājs Ervīns Francs, vēl būdams pusaudzis, nolēma dibināt grupu, lai spēlētu smagu mūziku. Catalepsia ir gājusi cauri vairākām dalībnieku maiņām, kā arī mēģinājumiem izbeigt grupas darbību, taču 2014. gadā grupa beidzot saņēmās un sāka ierakstīt savu debijas albumu, kurš tika izdots 2015. gada augustā.

Catalepsia līdz šim ir uzstājusies dažādos klubos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, tai skaitā “Melnā Piektdiena”, “Music Factory A Nice Place”, “Depo”, “Fontaine Palace”, “Metroclub”, “Nabaklab”, “Art Club Ro-Ro” u. c., kā arī brīvdabas festivālā “Sutas balss”. Grupas debijas albums “World of Cliché ” ir guvis labas atsauksmes gan no klausītājiem Latvijā, gan ārzemēs, piemēram, Spānijā, Itālijā, Ķīnā, ASV, Zviedrijā u.c.

Lielāko popularitāti grupa pagaidām ir guvusi piedaloties Eirovīzijas dziesmu konkursā “Supernova”, kur tā ar savu dziesmu “Damnation” izcīnīja otro vietu.

Pašlaik grupa grasās gatavot jaunu materiālu un filmēt mūzikas video.

 

Grupas sastāvs:
Ervīns Francs - vokāls/ģitāra
Juris Kreilis - ģitāra
Krišjānis Purens - bungas
Jānis Emīls Katinskis - bass
Silvija Gaujēna - taustiņi

641_cata_thumb

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.