PASĀKUMI

12.
ceturtdiena

CanZone // Klibs Taurenis

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.07.2018. 20:00
Bez maksas

CanZone
Rokgrupā CANZONE apvienojušies 5 entuziastiski mūziķi, kuri vēlas ar savu muzicēšanu sniegt klausītājiem ne tikai īslaicīgu prieku, bet arī caur savu īpašo skanējumu un performanci iedvesmot klausītājus atrast katram pašam sevī mākslinieku un iedrošināt izpausties.
Jaunizdotais albums “High Time”, kas tiks prezentēts koncertā, reprezentē vairāku kaislīgu cilvēku radošās izpausmes, kuri uzdrošinās ticēt – šis ir tas, kas pasaulei ir jādzird. Pie klausītājiem nākot pa tiešo no underground roka skatuves, “CanZone” debijas albums iekļauj sevī desmit oriģināldziesmas – puse no kurām dziedātas grupas dalībnieku dzimtajā valodā, otra puse – angļu valodā.
Klibs Taurenis
Mazs puika pustumsā sēž savā pasaulē un kaut ko pusčukstus dungo, varbūt dzied, varbūt runā sajūtas. Tā tas viss sākās, bet varbūt pavisam citādāk. Tā tas turpinās jau gadus, cik, nav ne mazākās nojausmas. Svarīgi, ka tas notiek viegli un ar prieku, dodot prieku gūstam prieku, tāds ir Klibs Taurenis.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.