PASĀKUMI

13.feb
sestdiena

Cafe Leningrad Balagāns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
13.02.2016. 20:00
Bez maksas

Nu tā, trūkst vārdu, lai aprakstītu cik episks bija un cik nenormāli episks būs šis pasākums. Tiem, kuri objektīvu iemeslu dēļ neatcerās kas ir balagāns, tūlīt atgādināsim.
Balagāns neiztiks bez muzikālā pavadījuma!

CAFE LENINGRAD PAR BALAGĀNU:
http://leningrad.lv/jaunumi/?id=231

Mēs esam priecīgi satraukti par iespēju vēlreiz uzņemt savās telpās mūsu Rīgas draugus un draugu draugus! Ja esi Rīgā, noteikti paviesojies Cafe Leningrad, Krišjāņa Valdemāra ielā 4. Tur var garšīgi paēst, paklausīties labu mūziku un izdzert kādu kausu/ pudelīti alus vai alkohola no plašā klāsta. Ja esi par jaunu, lai atcerētos kā izskatās padomju laika dzīvoklī, tad tā ir īstā vieta kur iet! Ļoti patīkama un mājīga atmosfēra divās zālēs.

Daugavpilieši, kuri mācās vai strādā Rīgā un nedēļas nogalēs brauc mājās, ir lieliska iespēja doties mājās ar stilu un jautrā vilciena atmosfērā 13.februārī ar ekspresi plkst. 16.12, speciāli Cafe Leningrad rezervētā vagonā, tas viss tev izmaksās tikai 10 Eiro! Balagāna pieteikšanās noteikumi šeit- http://leningrad.lv/jaunumi/?id=231.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.