PASĀKUMI

27.sep
piektdiena

Burning Dawn

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.09.2019. 22:00

Burning Dawn ir pamatā alternatīvā roka grupa, kas aizguvusi savu skanējumu no dažādākajiem mūzikas stiliem. Kā apgalvo grupas biedri, nav īsti vienota koncepta kā varētu raksturot grupas skanējumu. Piemēram, grupas basģitārists un galvenais dziesmu autors Niks Niko grupas mūziku raksturo sekojoši: “Es klausos ļoti dažādu mūziku. Manā playlist’ē nav sastopams tikai viens stils, bet vismaz desmit. Man patīk no visa paņemt to labāko un savienot vienā katlā, radot stilistiski dažādu, bet reizē baudāmu materiālu. Man vienmēr ir patikuši albumi, kur katra dziesma izklausās citādāk, bet ir kāda maģija, kas to visu vieno un satur kopā. Piemēram, kādā dziesmā jūs dzirdēsiet orķestrētas apdares, kādā citā jau būs jūtama spēcīga elektronikas ietekme. Viena dziesma var būt maiga un pat popsīga, bet nākamā jau būs skaļa, asa un tieša.” Grupas vokālsists Jurģis Osma piemetina: “Es vienmēr esmu bijis izteikts roka vokāls un iepriekš nebūtu domājis, ka pievienošos šādam kolektīvam, bet man jau no paša sākuma bija idejas vairākiem melnrakstiem, kurus grupas biedri pieņēma ar lielu atsaucību. Tā nu, gadu vēlāk, mēs esam šeit un turpinām radīt, manuprāt, labu mūziku, kura, cerams, varētu patikt dažādu stilu piekritējiem. Esmu kā rupjš smilšpapīrs tam visam [mūzikai] pāri. Ceru, ka tas ir labā nozīmē. Jebkurā gadījumā, klausītājs būs tas, kurš varēs to patiesi novērtēt.”

Pašlaik grupas kodolu veido četri dalībnieki: Jurģis Osma (vokāls), Niks Niko (bass) un Ričards Cacurs (ģitāra).

“Mums ir lielas ambīcijas un vēlēšanās darīt lietas – pat ja kādam reizēm šķiet, ka neesam pilns sastāvs,” saka grupas dalībnieki. “Mēs esam gatavi dot to labāko no sevis un ceram, ka Jūs būsiet gatavi to sadzirdēt.”

Grupa nesen izdevusi savu pirmo skaņdarbu Head In The Dirt, ko iespējams noklausīties visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

“Uz drīzu tikšanos koncertos,” saka jums Burning Dawn.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS