PASĀKUMI

8.feb
ceturtdiena

Brutality Will Prevail [UK] / NEKAD / Gené Kruppa

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
08.02.2018. 20:00
8-12 EUR

Urban Culture Entertainment, Play It Loud Booking [RUSSIA] un Avocado Booking piedāvā:


Aicinājums pievienoties ziemas aktīvajām dejām klubā!
8. Februārī, klubā "DEPO" , notiks sviedrainās hardcore dejas.
Par jautrību parūpēsies angļu delegācija – grupa Brutality Will Prevail + atbalsts!

BWP ir izveidota 2005. gadā, Velsas dienvidu pusē. Pēdējos gadus, kvintets ir uzturējis īstu undeground / DYI atbalstu, iespaidu savos darbos.
Grupa patstāvīgi izdevusi divus pilnā formāta albumus (2009. gadā “Forgotten Sou” un 2010. gadā “The Root Of All Evil”), kā arī 2011. gada EP, ar nosaukumu “Sleep Paralysis”, tā kultivējot un veidojot fanu bāzi savai daiļradei.

Uz šo brīdi "Brutality Will Prevail" ir viena no interestantākajām un aktīvākajām hardcore stila grupām Eiropā. Grupa koncertējusi Eiropas, Japānas, Austrālijas un Āzijas tūrēs kopā ar tādām grupām, kā - "Terror" , "Comback Kid" , "Harms Way" , "The Acacia Strain" un "Cancer Bats" .

"BWP" mūzika apvieno sevī ātru un smagu hardcoru, kurā apvienoti arī sludge elementi. Grupa spēlējusi gan neskaitāmos mazos klubu koncertus, gan lielos festivālus - piem. "Download Festival" , "Reading and Leeds Festivals" , uc. Šie pieci angļu džentelmeņi izspiedis Jūs līdz pēdējai sviedra pilei. Iečekojiet grupas video, un Jūs sapratīsiet par ko iet runa.


BRUTALITY WILL PREVAIL
https://brutalitywillprevail.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/brutalitywillprevail/

+

NEKAD
https://www.facebook.com/nekadhc/

+

Gené Kruppa
https://www.facebook.com/GeneKru/


Biļetes jau pārdošanā!

Pirmās 30 biļetes ir 8 eiro cenā
Tālāk iepriekšpārdošanā ir 10 eiro
Biletes cena koncerta diena ir 12 eiro

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.