PASĀKUMI

28.nov
ceturtdiena

Boy Harsher + Chasms / Rīga

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.11.2019. 20:00

Rīgā ierodas tumšas deju elektronikas radītāji Boy Harsher

28. novembrī Rīgā, klubā “Depo” ieradīsies tumšas elektronikas duets no ASV Boy Harsher. Pašlaik tas ir viens no karstākajiem minimal synth / darkwave vārdiem. Ar jaunumiem par īpašā skanējuma duetu dalās visi svarīgākie ASV un Eiropas mūzikas portāli, savukārt dueta radītā mūzika satricina visas pasaules deju laukumus.

Augustus Muller un Jae Matthews duets no Masačūsetsas Boy Harsher – tas ir teju vai skanīgākais mūsdienu darkwave projekts ne vien Amerikā, bet arī visā pasaulē. Boy Harsher savu mūziku apraksta lakoniski – “tumša elektronika”. Lakoniskums ir viens no galvenajiem projekta estētikas principiem: lakoniski ritmi, mēreni analoģiski efekti, minimālisma melodijas, kas pārsit Jae kapātās frāzes, neļauj pārāk ilgi aizklīst atmosfēriskās ainavās un izaicina dejot.

Jae Matthews dziedāšana un biedējoši, no balss dzelmēm atceļojoši čuksti, ir projekta zelta pavediens, kuram pateicoties šo duetu nav iespējams sajaukt ar nevienu citu. No vienas puses, klausoties Boy Harsher, tā vien gribas domās pārcelties uz deviņdesmito gadu gotu underground klubu. No otras puses, augsta skaņas rezolūcija un inovatīvās manipulācijas aptur ceļojumu laikā un ar sulīgiem ritmiem piesaista tagadnes mirklim.

Boy Harsher albums “Yr Body is Nothing” (2016), kas uz deju mūzikas skatuves ir kļuvis par kulta albumu, – ir augstas spriedzes hipnozes seanss, kas vilinoši pietuvina tumšas katarses momentam. Tas ir ritmisks un vietām teju rotaļīgs flirts ar tumsu un nihilismu, kas vislabāk atklājas tumsā iegrimušu dzīvu uzstāšanos laikā.

Duets, pirmo reizi iegriežoties Latvijā, ieradīsies ar šī gada februārī izdoto albumu “Careful”.

BIĻETES: www.ticketshop.lv

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.