PASĀKUMI

21.feb
piektdiena

Bonafide3000 (Izraēla)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
21.02.2014. 22:00
2 EUR

"Bonafide3000" ir elektroniskās mūzikas grupa no Telavivas Izraēlā. Aizvadījuši vairākus koncertus dzimtajā Izraēlā un tās apkārtnē, kvartets "Bonafide3000" 2013.gada vasarā devās pirmajā Eiropas koncertturnejā. Skatuves pieredzes gan puišiem netrūkst, jo vēl pirms "Bonafide3000" visi četri spēlējuši citās grupās, uzstājoties pat tik attālā vietā kā Austrālija. Pirms trim gadiem sanākuši kopā, lai radītu jaunu projektu, sākumā skatuvju vietā izvēloties studiju, kur rūpīgi ticis slīpēts "Bonafide3000" skanējums: "Pirmos divus gadus pavadījām studijā, cenšoties radīt savu skanējumu - elektronisku deju mūziku, kas skanētu ļoti dzīvi." "Bonafide3000" instrumentu klāstā uz skatuves ir ne tikai datori un sintezatori, bet arī dzīvās bungas un ģitāra.

Pagaidām "Bonafide3000" diskogrāfijā ir tikai viens EP "Bonafide", kura skanējums ļoti atsauc atmiņā pirms desmit gadiem populāro french-house un electro-clash mūzikas vilni. To nenoliedz arī grupas dalībnieki: "Jā, tā ir. Mums ļoti patīk tādi mākslinieki kā Justice, Soulwax, Too Many DJ's." Turpat gan viņš steidz norādīt, ka grupas skanējums tomēr ir dzīvāks un improvizācijām atvērtāks: "Dažreiz koncertos mēs pat spēlējam ko tādu, ko neesam apsvēruši, pirms iziešanas uz skatuves."

https://www.facebook.com/bonafide3000

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.