PASĀKUMI

25.
piektdiena

BONAFIDE 3000 (isr – electro/dance)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
25.07.2014. 21:00
3 EUR
bonafide_promopics_4

BONAFIDE 3000 (isr – electro/dance)

In the Gypsy Camp
Includes free entrance into Fontaine Palace

„Gypsy Camp” uzstāsies „Bonafide 3000”

„Bonafide 3000” ir no Telavivas. Sākot savu darbību, apvienība eksperimentēja funk un jazz mūzikas laukā, taču drīz vien, nejaušu sakritību rezultātā aizvien vairāk pievērsās elektroniskajai mūzikai. Šobrīd „Bonafide 3000” par saviem iedvesmas avotiem min tādus mūziķus kā „Justice”, „Daft Punk” un „Prodigy”, spēlējot enerģisku un dejojamu techno, house un rokmūzikas sakausējumu, ko grupa vienmēr izpilda dzīvajā, izmantojot dažādus mūzikas instrumentus.

Līdz šim „Bonafide 3000” viesojušies Latvijā vairākas reizes – gan festivālos „Laba Daba” un „Fontaine Festival”, gan arī klubos „Nabaklab”, „Fontaine Palace”, „Fonoklubs” un citur.

Pirms un pēc koncerta par atbilstošu atmosfēru gādās dīdžejs Klusums. Pasākuma sākums plkst. 23:00, „Gypsy Camp” atrodas Dzirnavu ielā 4.


Bonafide 3000
Bonafide is an Electro Live group from Tel-Aviv, Israel. After the band spent two years in the studio, creating their unique signature sound, came the hypnotizing live performance, supported by original sounds & equipment. Bonafide’s unique originality reflects on today’s current multiple technological and social changes, expressed in the form of four group members – DJ / Vocalist, synth guitar player, drummer & FOH. After experiencing Bonafide live, you too will be sucked in to the madness.

 

OFFICIAL WEBSITE | FACEBOOK | YOUTUBE | SOUNDCLOUD

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.