PASĀKUMI

30.jan
trešdiena

Black Tongue + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.01.2019. 19:00
No 10 EUR

Apvienība BLACK TONGUE tiek dēvēta par smagāko jauno mūzikas grupu Lielbritānijā, kā arī vienu no pēdējā laika oriģinālākajām un inovatīvākajām parādībām smagajā alternatīvajā mūzikā. Grupa radusies netālajā 2013. gadā un tās karjeras izaugsme bijusi ievērojama – grupas pirmais ieraksts „Falsifier” guva nedalītas uzslavas gan no žanra cienītājiem, gan metālmūzikas apskatniekiem un faniem kopumā.
Grupa savu mūziku sauc par doom core, smagām un lēnām, sludge raksturīgām ģitāru partijām mijoties ar neticami zemu vokālu.

„Black Tongue” koncertu iesildīs pašmāju smagās mūzikas apvienības Mayla un Slaughtered Lambs kā arī viesi Aphzelia.

Mayla ir 2013. gadā dibināta death metal/deathcore grupa no Rīgas. Grupas dalībnieki guvuši bagātīgu pieredzi spēlējot dažādos žanros - sākot ar džezu, elektronisko mūziku un beidzot ar simfonisko roku un black metālu.
2016. gada Mayla izdeva savu debijas albūmu “Possession of the Wretched” un pašlaik strādā pie otra ieraksta.
Mayla guvusi labu koncertpieredzi un grupas uzstāšanās reizes vienmēr ir enerģiskas un atdevīgas, tajās pārliecinoši redzams daudzpusīgās profesionālās pieredzes atspoguļojums un patiesa degsme katru reizi sniegt un sasniegt maksimumu.

Aphzelia comes from cold Trondheim city.
The first official release came in June 2016 with the double EPs "I" and "II". They have since been active in playing concerts and making new music. "BIOS", a concept split single was released 15.12.17 which tells the story of trying to battle suicide. A full length album is planned for recording in 2019!

Check them here:

https://www.youtube.com/watch?v=O2OvxSn6qUg
https://www.facebook.com/aphzelia/
https://aphzelia.bandcamp.com

Pirmās 50 biļetes nopērkamas ticketshop.lv vietnē par 10 EUR. Tuvojoties koncerta dienai cena paaugstināsies.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.