PASĀKUMI

7.mai
ceturtdiena

Beinspired agency piedāvā: Legacy ID un Rebel Riot

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
07.05.2015. 21:00
Bez Maksas

Beinspired agency piedāvā: Legacy ID un Rebel Riot
7. Maijā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Reiterna Nams

Rebel Riot
https://www.facebook.com/rebelriotmusic/
http://www.rebelriot.com/lv/


Grupas aizsākumi meklējami 2007. gada vasaras nogalē. Jau no paša sākuma vēlme bija spēlēt rock’n’roll mūziku galvenokārt ar 70-to un 80-to gadu ietekmēm no smagā metāla un klasiskā roka, ar laiku arī smeļoties idejas no 60-tajiem, agrīnā blūza, rockabilly, klasiskā džeza, psihodēliskā roka, panka.

Klausītāju rīcībā ar 2010. gada noslēgumu ir pieejams taustāms mūsu pirmais albums ar nosaukumu “MAKE A MESS”. Pa šiem dažiem gadiem ir sniegti neskaitāmi koncerti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā gan uz mazām bāra skatuvēm, gan uz lielām brīvdabas festivālu skatuvēm (Metalshow, Sutas Balss, Zvērā, Fontaine Festival u.c.). Esam paspējuši piedalīties un uzvarēt dažos Latvijas rokmūzikas konkursos (Liepājas Fontaine Palace rīkotajā “Flashlight”, bāra Rock`N`Riga garāžu dueļu pirmajā sezonā).

2011. gada Latvijas Metal mūzikas gada balvas pasniegšanā tikām apbalvoti kā 2010. gada labākā jaunā metal grupa.
Esam 2012. gada Valmieras “Stage Number One” grupu konkursa uzvarētāji. 2012. gada vasarā Valmierā ierakstījām mūsu otro albumu “DESTRUCTIVE CHAOS”

11. novembrī Palladium koncertzālē iesildījām heavy metal leģendas ACCEPT un izdevām mūsu otro albumu “DESTRUCTIVE CHAOS”.

Grupa pašlaik strādā pie sava 3. studijas albuma un šis ir viens no retajiem koncertiem kur Rebel Riot būs dzirdami un redzami dzīvajā!

Legacy ID
https://www.facebook.com/LegacyID

Legacy ID ir modernā pogresīvā metāla grupa no Rīgas, Latvijas. Grupa sevi ir pierādījusi kā oriģinālu, kvalitatīvu, tendētu uz panākumiem un izaugsmi. Koncertējusi vairākkārt uz lielākajām Latvijas rokmūzikas skatuvēm, kā arī debitējusi lielākajā iekštelpu mūzikas un mākslas festivālā Bildes 2014,kad pēc veiksmīgās sadarbības ar dziedātāju un Nacionālā teātra aktrisi Zani Dombrovsku tika ierakstīta dziesmas „Ja Tu man esi” versija mijiedarbojoties grupai un aktrisei.
Grupa ir piedalījusies vairākos starptautiskos konkursos, divos no tiem iekļūstot reģionālajā finālā. („Wacken Open Air; Metal Battle” un „The Global Battle of the Bands”)
Legacy ID ir izdevusi debijas albumu ar nosaukumu Genesis, kurš ir guvis pozitīvas atsauksmes kā Latvijā, tā arī ārzemēs. Grupa sadarbojas ar dažādiem mūziķiem, atbalstot tos albumu prezentācijās, tūrēs un koncertos, kā arī ir dalījuši skatuvi ar tādiem mūziķiem kā Biomorph, Relicseed, Burned in Blizzard, Malduguns, Fēlikss Ķiģelis, Linga, Opus Pro, Double Faced Eels, Once Upon, Huskvarn, Inokentijs Mārpls, Rebel Riot, Toria, Art Of Keeping Secrets, uc.
Legacy ID tikai nominēti Latvijas Metal Mūzikas Gada Balvai un ieguva „2014.Gada Debija” titulu. Pašlaik grupa paralēli savām aktivitātēm ir uzsākusi akustisko koncertu sēriju un gatavo jaunas dziesmas tādējādi uzsākot ceļu uz jaunā albuma tapšanu.

Šis koncerts būs pirmais šādā sastāvā Latvijas 1.Rokkafejnīca, būs interesanti un iespējams sagaidāms arī kāds muzikāls pārsteigums!

http://legacyid.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/c/legacyid
http://instagram.com/legacyidmusic

Vieta: Latvijas 1. Rokkafejnīca, Reiterna Nams
Datums: 7. Maijs
Ieeja: 21:00
Sākums: 21:30
Ieeja brīva: 0.00 eiro
Pasākums facebook: https://www.facebook.com/events/1568296746763949/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.