PASĀKUMI

19.okt
piektdiena

Батюшка (Pl)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
19.10.2018. 20:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Festivāls Metalshow 2018 piedāvā:

Rīgā uzstāsies poļu ortodoksālā metāla apvienība Batushka

19.oktobrī klubā Melnā Piektdiena īpaša šova ietvaros ar pārsteiguma elementiem viesosies poļu metālisti Batushka.
Grupa dibināta 2015.gadā un viņu pirmais CD «Yekteníya VII» nebija pamanīts. Savukārt debijas albums «Litourgiya» kļuva par sensāciju un ir izpelnījies pašas atzinīgākās atsauksmes no metāla pasaules grandiem, tostarp Metal Observer.
Kolektīva Batushka nosaukums ir tieša atsauce uz pareizticīgo baznīcu, kā arī apvienības dziesmu tekstos rodamas tiešas atsauces uz liturģiskajiem dziedājumiem, tomēr par kristīgā metāla pārstāvjiem uzskatīt viņus būtu neapdomīgi – tieši otrādi, pareizticīgo draudi bijuši par iemeslu, kāpēc nācies atcelt koncertus gan Krievijā, gan Baltkrievijā.
Par grupas dalībniekiem zināms maz, publiski gan tiek minēts, ka tie visi esot labi zināmu metāla grupu mūziķi. Zināmas nojausmas gan ievieš fakts, ka, piemēram, grupas lietas menedžē poļu slavenākās black metal grupas Behemoth pārstāvis.

Koncerta sākums plkst.20:00, klubs atvērts no plkst.19:00.
Biļetes pieejamas mājaslapā www.ticketshop.lv

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.