PASĀKUMI

3.okt
sestdiena

Bardak + Kumosiņš + 4Order[FIN]+Defeatem [EE]+Verjagen [FIN]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
03.10.2015. 20:00
4 EUR

Pamatīgu melno sestdienu 3. oktobrī sarīkos grupas 4Order un Verjagen no Somijas, viņu atbalstīs vietējas apvienības - Kumosiņš un Bardak, un viesi no Igaunijas Defeatem.

Bardak
Bardak - trio no Rīgas, kas spēlē kvalitatīvu, smagnēju mūziku, sev
un citiem par prieku. Grupas spēja pievērsties nopietnām lietām
nenopietni, caur melnā joka prizmu, bet nezaudējot kvalitatīvu
muzikālo segu - lūk, grupas panākumu atslēga.
https://www.facebook.com/bardakmetal?sk=app_2405167945


Grupa Kumosins ( The Nibble)
Apvienība ar pieredzi un kārtīgu bagāžu, pēc pauzes atgriežas uz skatuves. Piedalījusies dažādos festivālos un spēlējusi uz lielākajām rock mūzikas skatuvēm Latvijā; piedalījusies TV un radio raidījumos un intervijās. Grupai mainījies sastāvs un muzikālais virziens, tomēr tā joprojām saglabā sev raksturīgo pozitīvo dzīves uztveri un jautrību. Jauno Kumosiņu raksturo ballīte ar metāla piesitienu. Pirmo reizi trīs cilvēku sastāvā un ar jaunu skanējumu. Kā skanēs? To jānāk novērtēt dzīvajā izpildījumā.
https://www.facebook.com/thenibbleofficial

4Order [FIN]
Somu grupu 4Order dibināja 1999. gadā vokālists Ozzie Rissanen un bundzinieks Randy ar mērķi apvienot power metal un industrial stilu. Viņu debijas albums The Journal tika izlaists 2006. gadā. 2009. gadā 4Order ieguva oficiālajā muzikāla topā Somijā 17.vietu.
https://www.facebook.com/pages/4Order/172682729423088


Defeatem [EE]
Defeatem ir no Valgas, Igaunijas. Viņu mūziku var raksturot, ka agresīvu, smagu, pēc arī melodisku. Kolektīvs pastāvīgi atrodas jaunas iedvesmās meklējumos un izjūt katru priekšnesuma brīdi. Defeatem albums "Death From A Nightmare":
http://defeatem.bandcamp.com/album/death-from-a-nightmare https://www.facebook.com/defeatem

Verjagen [FIN]
Verjagen – grupa no somu pilsētas Kouvolas. Grupas daiļdarbos var dzirdēt dažādu metāla mūzikas stilu iezīmes, bet tas kopā veido savu unikālo skanējumu. Daudz paņemts no klasiskā heavy un death metal stila, ko papildina modernas skandināvu skaņas. Grupas stils ir deth/black metal ar doom un rock`n`roll pieskaņu.
http://verjagen.bandcamp.com/ 
https://www.facebook.com/verjagen

Sākums: 20.00

Durvis: 19.00
Ieejas maksa: 4 EUR

Komentāri

Kumosiņa Fans! 24.09.2015. 17:47
eu!!!? ne viena no*iršanas komentāra vēl nav?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.