PASĀKUMI

2.dec
sestdiena

Balagāns ar Rīta Stieni uz Daugavpili

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
02.12.2017. 15:00

Cafe Leningrad un Artilērijas Pagrabu kopīgi organizētais balagāns ar "Rīta Stieni" ir neaizmirstams brauciens ar vilcienu speciāli rezervētā vagonā kopā ar grupas "Rīta Stienis" dalībniekiem uz otru Latvijas lielāko pilsētu Daugavpili, un pēc tam sekojošu grupas koncertu un balli slavenajos Artilērijas Pagrabos.
Pasākuma dalības maksa 12 eiro un cenā ir iekļauta vilciena biļete speciālajā vagonā, velkomdrinki no "Jameson", cienasti pa ceļam un ieeja Artilērijas Pagrabos uz "Rīta Stieņa" koncertballi. Speciālais kokteilis "Rīta Stienis" par īpaši draudzīgu cenu!
Pēc koncerta balli turpina Dj Kozmens un Dj Herbe Panks ar "Visu laiku sliktāko mūziku"!
Pulcēšanās cafe Leningrad plkst. 15:00
Kolektīva došanās uz staciju plkst. 15:30
Vilciens uz Daugavpili plkst. 16:12
Pirmais vilciens no Daugavpils atpakaļ uz Rīgu plkst. 06:15

Rezervē savu vietu balagānā jau LAICĪGI, cafe Leningrad pie bārmeņa!

Naktsmājas nodrošinās Artilērijas Pagrabi par 8, 20 eiro komfortablās kopmītnēs netālu no koncerta vietas, Saules ielā 24. Par cik vietu skaits ir ierobežots, ieteicams pieteikties LAICĪGI, rakstot uz artilerijas.noliktavas@gmail.com līdz 27. novembrim!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.