PASĀKUMI

30.mai
ceturtdiena

B Optimist // The BIG Deal

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.05.2019. 21:00
Bez maksas

B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. 2018. gada decembrī izdots pirmais vēstnesis „Otro siržu veikaliņš” no topošā trešā studijas albuma. 2017. gada oktobrī publicēts minialbums "Kopā". 2015. gada martā izdots debijas albums "B OPTIMIST". Līdz šim deviņām dziesmām radīti arī videoklipi. Grupa uzstājusies mūzikas festivālos (Positivus, Summersound, Studentu paradīze, Bildes, Borderrock u.c.), kā arī dažādos klubos, bāros, kultūras namos un brīvdabas estrādēs visā Latvijā. Grupa uzstājusies arī Igaunijā un Lietuvā. Iegūtas pirmās vietas konkursos Zelta sīpols 2013, Zaļais knābis 2013, iegūta skatītāju simpātiju balva konkursā Hadrons 2014. Pašlaik grupa strādā pie jauna materiāla.

www.boptimist.lv
https://www.facebook.com/boptimist/
https://www.youtube.com/watch?v=cSI5MAe_d1s

The BIG Deal ir jauniešu rokgrupa no Mārupes, uzsāka darbību 2017.gada nogalē. Grupas sastāvā ir Svens Linga (ģitāra/balss), Kristaps Reihmanis (bungas), Estere-Leina Legzdiņa (taustiņi/balss), Daniels Hazens (basģitāra).

https://www.facebook.com/bandthebigdeal/
https://www.youtube.com/watch?v=b_Z2JGboFFM

Ieeja bez maksas.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.