PASĀKUMI

24.aug
piektdiena

Atgriešanās zudušajā ostā

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.08.2012. 21:00

Duets Lost Harbours izveidots 2007. gadā Sautendā un sākotnēji vairākus gadus darbojies kā mākslinieciskā vadītāja un ģitārista Ričarda Tompsona vienpersoniskā mūzikas telpa, vēlāk sastāvam pievienojoties pūšamo instrumentu spēlētājai Emmai Rīdai. Tā daiļrade aprakstīta kā psihedēliskā tautas mūzika, kas sevi balsta korāļu vienbalsīgajā dziedājumā, kā arī ietver atsauces uz mūsdienu avangarda estētiku un postmodernisma kultūras mantojumu. Starp abu dalībnieku ietekmes avotiem minami tādi mākslinieki kā Stīvs Reihs, Lorens Konors un Ričards Jangs.

Pirmais no bezmaksas koncertiem notiks 23. augustā, plkst. 21.00, bārā Chomsky Rīgā. Turpretī 24. augustā, plkst. 23.00, klausītāji tiks pulcēti koncertā kultūras centrā Melno Cepurīšu Balerija Jelgavā.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.