PASĀKUMI

10.mar
otrdiena

Arms and Sleepers LIVE (USA)

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
10.03.2020. 21:00
8 EUR

Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijā atgriežas audiovizuālais projekts no Amerikas Savienotajām valstīm - arms and sleepers.

Allaž mainīgo grupas kodolu veido divi bostonieši - Mirza Ramičs (Mirza Ramic) un Makss Lūiss (Max Lewis), kuri kopš 2006. gada savā mūzikā nemitīgi ieviesuši arvien jaunas skaņas, atsauces, instrumentus un ritmiskos zīmējumus, tādējādi variējot ar daudzo ierakstu un koncertuzstāšanos radīto noskaņu.

Pa šo laiku dienasgaismu ieraudzījuši ap divdesmit dažādi izdevumi, veidojušās dažādas ievērību cienīgas un veiksmīgas mākslinieciskas sadarbības – ar Tomu Broso (Tom Brosseau), Filipu Džeimisonu (Philip Jamieson) no grupas “Caspian”, Benu Šepardu (Ben Shepard) no ansambļa “Uzi & Ari” un citiem. Dueta koncertējošais dalībnieks Mirza sniedzis neskaitāmus koncertus Ziemeļ- un Dienvidamerikā, Āzijā un, protams, Eiropā, izpelnoties daudzu jo daudzu klausītāju un profesionāļu atzinību.

Jau vairāk nekā desmit gadus Mirza un Makss ir pētījuši trip-hopa, elektroniskās, hip-hopa un ambientās mūzikas žanrus ar pārsteidzošu un smalku veiklību. Tāpēc tikai likumsakarīgi, ka arms and sleepers, tik dziļi un ilgi pētot dažādu skaņu un stilu uzbūvi, 2020. gadā iesoļoja ar savu līdz šim vērienīgāko un daudzšķautņaināko projektu. Viņu devītais studijas albums "SAFE AREA EARTH" ir pirmais no sešiem mūzikas ierakstiem, kas tiks izlaisti līdz šī gada beigām.

"Šis ir ļoti konceptuāls projekts, kas daļēji balstās uz manu bērnību un pusaudžu gadiem, kad es, būdams bosniešu bēglis, ceļoju pa pasauli" tā par projektu stāsta Ramiks, "tas ir arī mēģinājums izpētīt manis paša augošo satraukumu par savas eksistences nozīmi un tās neizbēgamo un tuvojošos beigu datumu. Katrs izdevums būs tematiski vērsts uz kādu cilvēka dzīves aspektu,".

???? SAFE AREA FIRST https://ffm.to/safeareaearth

???? Biļetes iepriekšpārdošanā 3̶ ̶E̶U̶R̶ ̶ (SOLD OUT)
5̶ ̶E̶U̶R̶ (SOLD OUT) / 8 EUR.
_____________________

There are few acts that can glide so seamlessly across genres as
arms and sleepers. For well over a decade, the American music duo
Max Lewis and Mirza Ramic have explored trip-hop, electronica, ambient, hip-hop and subtle pop with deftness and grace. So it makes sense that a group so familiar with exploring multiple sounds and styles will kick off 2020 with their most ambitious and multifaceted project to date. The pair’s ninth studio album, SAFE AREA EARTH, will be the first of a six-part music series to be released throughout the year. This series will include 3 full-length albums and 3 EPs. Ramic explains it as “a highly conceptual project based in part on my childhood and teenage years of travelling the globe as a Bosnian refugee.”

The project is also “an attempt to explore the growing personal anxiety about the meaning of one’s own existence and the impending, fast-approaching end-date to that. Each upcoming release will be thematically focused on a facet of human life.”

???? SAFE AREA FIRST https://ffm.to/safeareaearth

???? Tickets online 3̶ ̶E̶U̶R̶ ̶ (SOLD OUT)
5̶ ̶E̶U̶R̶ (SOLD OUT) / 8 EUR.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.