PASĀKUMI

22.mar
piektdiena

Arms and Sleepers

Kinogalerija K-Suns, Elizabetes 83/85, Rīga
22.03.2013. 19:00

Kopš 2006. gada “Arms And Sleepers” savā mūzikā nemitīgi ieviesuši arvien jaunas skaņas, atsauces, instrumentus un ritmiskos zīmējumus, tādējādi variējot ar daudzo ierakstu un koncertuzstāšanos radīto noskaņu. “Klausīties šīs dziesmas ir kā dzirdēt senu draugu runājam ar tevi sapnī, kas dīvaini, bet patīkami izliekas daudz jēdzīgāk par jebko, ko viņa vai viņš varētu darīt dzīvē,” savulaik rakstījis kāds recenzents. Ļoti iespējams, ka noskaņu viņš “noķēris” pareizo.

Līdzās vairākiem digitālajiem īsspēlējošajiem ierakstiem jeb t.s. “EP” ("extended play" - angļu val.), kopīgam izdevumam ar duetu “American Dollar”, pēdējo studijas albumu “Organ Hearts” “Arms And Sleepers” izdevuši 2011. gadā. Izrādās, paziņojums par radošās darbības pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku šī gada pavasarī bijis pārsteidzīgs un emocijās balstīts mēģinājums risināt iekšējos pārpratumus. “Arms And Sleepers” ir atpakaļ. Pavasarī iecerēta pirmā no Eiropas turnejām, un koncerts Rīgā ir vienīgais Baltijas valstīs tās ietvaros.

UZ ŠO PASĀKUMU TIEK TIRGOTS STINGRI IEROBEŽOTS SKAITS SĒDVIETU!

Internetā:
http://www.armsandsleepers.com

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.