PASĀKUMI

17.mai
piektdiena

Apēdājs (alternative rock/metal)

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
17.05.2019. 21:00
3 EUR

Apēdājs" ir 1996. gadā izveidota smagā roka grupa no Latvijas. Grupas dziesmas ir dažādos stilos, taču izdotajos albumos dziesmas ir roka, smagā metāla un alternatīvā roka vēsmās.

Kopš grupas izveidošanas 1996. gadā līdz 2007. gadam ir notikušas vairākas pārmaiņas grupas sastāvā. Laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam "Apēdājs" ieturēja pauzi, ko pati grupa dēvē par savu teorētiskās pastāvēšanas periodu.

2007. gadā grupa piedzīvoja pārmaiņas, kad vienīgie aktīvie grupas biedri bija Artūrs Jakovļevs un Armands Butkevičs. Šajā laikā grupai pievienojās jauns bundzinieks Lauris Polinskis un iepriekšējais bundzinieks Armands Butkevičs pievērsās basģitāras spēlēšanai grupā. Ar jauno sastāvu grupa ir sniegusi lielāko daļu savu koncertu un izdevusi trīs albumus.
Apēdājs ir:
Artūrs Jakovļevs - balss, ģitāra, dzērieni
Armands Butkevičs - bass
Lauris Polinskis - bungas

Klausies:
https://apedajs.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/5Ny7Of8s58SlzqEuppqYe5

Seko:
https://www.apedajs.com/
https://www.facebook.com/apeedaajs/
https://www.instagram.com/apedajs/

Ieeja: 21:00 | Sākums: 22:00 | 3€ | 18+
Koncerta laikā var tikt filmēts un fotogrāfēts, pretenziju gadījumā vērsties pie koncerta organizatora!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.