PASĀKUMI

27.apr
piektdiena

Ape on the Rocket /RU/ A Metaphor for Betrayal /LT/

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
27.04.2018. 20:00
Bez maksas

Ape on the Rocket ir metālkora grupa no Kaļiņingradas, Krievija, kas brauc uz Baltijas valstīm, lai prezentētu savu debijas albumu „Circulation”. Pieci čaļi, kas spēlē stilīgu progresīvu metālkoru, apvienojot visas mūsdienu smagās mūzikas tendences bez vietas popa piedziedājumiem – tikai un vienīgi izsitošs spēks un īsts niknums. Čaļi guva pieredzi vairākos koncertos, ik pa laikam atbalstot tādus milžus, kā Nasty, Black Tongue, I Set My Friends on Fire, Adept, Desolated. Koncertā tiks prezentēts jaunais albūms "Circulation".

https://www.facebook.com/apeontherocket
https://www.youtube.com/watch?v=2kOvDw71Kwo


A Metaphor for Betrayal ir sešu cilvēku Lietuvas grupa no Viļņas, kas izveidota 2016. gadā. Sākot savu ceļojumu. Cenšoties atrast savu ceļu progresīvajā/metālkora skatuvē. 2016. gada pavasarī, aizņēma pirmo vietu vietējā konkursā „Metro Rock Battle”.

https://m.facebook.com/AMetaphorForBetrayal/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.